Zagroda edukacyjna

Zapraszamy do miejsca, które:

Namacalnie pokaże Ci świat pszczół

U nas wszystkiego można dotknąć, spróbować, zobaczyć z bliska. Poza warsztatami w sali edukacyjnej proponujemy podglądanie pszczół w przezroczystym ulu pokazowym, zwiedzanie pasieki i obserwowanie pracy pszczelarza czy eksperymentowanie przy składaniu ula. Zrobimy też razem świece z wosku pszczelego! Mamy warsztaty dla szkół i przedszkoli, seniorów oraz rodzin.

Pszczelarz

Powstało z pasji

Niesamowity świat inteligentnych i pracowitych pszczół tak bardzo zachwycił i wciągnął pszczelarza Sylwestra, ze zaraził tą pasją żonę Martę-nauczycielkę. Postanowili więc połączyć siły i podzielić się tą fascynująca wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Pszczelarz

Sprawi, że poczujesz się jak w domu

Proponujemy degustację różnego rodzaju miodów i produktów pszczelich, a także ognisko z pieczeniem kiełbasek i relaks na świeżym powietrzu. Gwarantujemy, że niezależnie od wieku spodoba Ci się u nas.

Pszczelarz

Zainteresuje każdego

Gwarantujemy, że niezależnie od wieku spodoba Ci się u nas. Mamy warsztaty dla szkół i przedszkoli, seniorów, rodzin.

Dzieci w zagrodzie

Dba o ekologię

Naszą misją jest zwiększenie świadomości konieczności ochrony pszczół, bo przecież ¾ tego co jemy jest zależne jest od ich pracy. Pszczoły to najbardziej potrzebni mieszkańcy naszej planety, a ich liczebność zmniejsza się z roku na rok. Jeśli zginie ostatnia pszczoła, pozostaną nam cztery lata życia. Dlatego z troski o nasze pszczoły, na terenie zagrody, zasialiśmy łąkę z roślinami miododajnymi.

Jest zaskakujące

Tylko u nas zobaczysz 2 metrowy model pszczoły, czy ul w kształcie misia, który waży ponad 400kg.

Model osy

Zapoznaj się z naszą ofertą. To nasze ogólne założenia, możemy dostosować je do Twojej grupy.

OFERTA.pdf